יום שני , נובמבר 19 2018
דף הבית / יהוד מונסון / קריאה לפולטיקאים – בלי שלטים על בתים פרטיים

קריאה לפולטיקאים – בלי שלטים על בתים פרטיים

ורדי בושארי, חבר מועצה ותיק מיהוד מונוסון ביוזמה לפני הבחירות - "אני קורא למועמדים לחתום על אמנה להימנע מתליית שלטים על מרפסות בתים, ובכך להימנע מסכסוכי משפחות"

ורדי בושרי יהוד
ורדי בושרי. תוכן מקודם

הרקע להצעתו של ורדי, בדומה להצעה שעלתה בשוהם. למנוע פגיעה באיכות הסביבה, חיכוכים בין תולי המודעות וסכסוכים משפחתיים. תתלו בלוחות המודעות זה מספיק, מצהיר ורדי, שימו את המשפחות מחוץ לתמונה.

בכל מערכת בחירות מתמלאים רחובות העיר וחצרות הבתים בפליירים, שלטים, ומודעות שיוצרים לדבריו, פגיעה באיכות הסביבה, לכלוך רב, הטרדה, ובמקרים מסוימים השחתת רכוש ציבורי, ויצירת מתח רב בין השכנים ובין המחנות השונים.

לכתבות נוספות:
המשפחה נקלעה למצוקה – נעמת נחלצה לעזרתם
בעקבות תחקיר אונו ניוז – דיון דחוף במועצת העיר

בושרי מוסיף, כי הדבר ימנע מהתושבים להזדהות בפומבי עם מועמד מסוים מה שיכול להוריד מתחים מיותרים הן בתוך המשפחה ובין התושבים השונים: "נשאיר לתושבים את שיקול הדעת במי לבחור מאחורי הפרגוד. הרי זה מה שקובע וחשוב בסופו של דבר. במשך כל השנה אני מבקש מכל תושב שישמור על חזות העיר ועל הניקיון שלה, אני לא יכול היום ללכת לחבריי ותומכיי ולבקש מהם להפוך את בתיהם לבסטות בתוך 'שוק של בחירות', אין סיבה שנהפוך את העיר לשוק למשך כמה חודשים. שלטים על מרפסות לא מעבירים שום מסר מלבד חוסר מודעות סביבתית, ולראיה, בבחירות האחרונות, לא תליתי שלטים על מרפסות ובתים וקיבלתי תוצאות זהה למועמדים שכן תלו שלטים. זו ההוכחה כי שלטים לא מביאים תומכים !!! כולי תקוה כי כל המועמדים המתמודדים לבחירות יסכימו שלא לתלות שלטים בבתים פרטיים, בנינים וחצרות".

 ורדי בושרי, כיום חבר מועצה בסיעת 'יחד לצידך' ויו"ר המתנ"ס, שוקל ממש בימים אלו את התמודדותו לראשות העירייה. "למועצה אני רץ בוודאות, לראשות העירייה בסימן שאלה, תלוי בתקציב שאקבל לשם כך".

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פתיחת העונה

נשים יכולות לעשות הכל

במהלך האירוע הוצגו הקבוצות שייקחו השנה חלק בפעילות, האורחים נהנו ממופעי אקרובטיקה וברכות חמות של …