יום שבת , ינואר 19 2019
דף הבית / חדשות קריית אונו / מקומי / קריית אונו – מרדף בשידור חי

קריית אונו – מרדף בשידור חי

מרדף בשידור חי בקריית אונו

בערב שישי, נראתה קריית אונו כמו תפאורה של סצנה הוליוודית. בתום מרדף אחרי חוליית גנבי רכב, נורה אחד מהם בחניון, שניים נוספים ברחו. מכת גנבות הרכבים מחניונים של בקעת אונו נמשכת

בחודשיים האחרונים, נראה כי עולה הסטטיסטיקה של גנבות הרכבים מחניוני בתים בבקעת אונו. ביום שישי האחרון, נעצר אחד מחברי החוליה שפעלה בבקעת אונו. הוא נורה על ידי צוות משטרה בחניון ברחוב שאול המלך בעיר. אך בכך לא תמה מכת הגנבות, לפי דיווחים מודיעיניים בבקעת אונו פועלות על בסיס קבוע מספר חוליות של גנבי רכבים.

ביום שישי, לקראת שעות הצהרים החל מרדף אחר רכב סקודה חום שהחל בכביש 40. כל ניידות המשטרה קבלו הודעה על כך בקשר, ומידע הצביע שהרכב שחמק מהמרדף הגיע לקריית אונו, לחניון בקרוב שאול המלך, לנסות לפרוץ לרכב נוסף. שתי ניידות משטרה הגיעו וחסמו את היציאה של החניון, ושוטרים ירדו לסריקה בחניון, לפתע דהר רכב הסקודה החום לעבור היציאה, סיכן את השוטרים, ששלפו אקדחים וירו לעברו, הרכב הצליח ניגח את ניידות המשטרה שחסמו את היציאה והצליח לברוח.
השוטרים התחילו במרדף אחר הרכב, שנעצר כעבור מאות מטרים בחנייה ברחוב צהל, שם ברחו רגלית שני חשודים שהיו ברכב, והשלישי שנפצע בישבנו מהירי של השוטרים, פונה לבית החולים תל השומר במצב בינוני.

מצלמות האבטחה בבנין אליו חדרו החשודים צילמו את כל הארוע של הניגוח והירי והופץ ברשתות  החברתיות. כוחות משטרה רבים בפיקודו של מפקד מרחב דן הגיעו אל המקום. מסוק משטרתי היה באוויר וניידות משטרה רבות סרקו את הרחובות בסריקות אחר שני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ישראל גל

ראיון של אחרי הבחירות – ישראל גל מול המצלמה