יום שלישי , פברואר 19 2019
דף הבית / מדורים / המומחים / סוכך לחניה: פתרון הצללה קל וחסכוני

סוכך לחניה: פתרון הצללה קל וחסכוני

כדי לשמור ולהגן על הרכב מפני פגעי מזג האוויר, לשלשת יונים ולכלוכים שונים, מומלץ להתקין פתרון קירוי מעל הרכב, אחד הפתרונות היעילים והחסכוניים ביותר הוא סוכך קבוע בעיצוב אלגנטי ובאיכות גבוהה

פרגולה

. יש מגוון פתרונות ודגמים של סוככים לרכב, שאותם מומלץ להזמין מחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתכנון, ייצור והתקנה של מערכות הצללה, סוככים ופתרונות קירוי נוספים.

מגוון פתרונות לקירוי החניה לרכב

כדי להתקין סוכך איכותי ועמיד לחניה חשוב לאפיין את צורכי הלקוח ולבדוק מהם תנאי השטח, יש פתרונות קירוי קבועים או מתקפלים, ומגוון דגמים של סוככים לחניה הפרטית. כדי להחליט איזה סוכך להתקין בחניה מומלץ לפנות לאנשי מקצוע מנוסים בתחום, אך ברוב המקרים כדאי לבחור בסוכך קבוע לחניה בגלל עמידות המוצר וההגנה המיטבית על הרכב.
סוכך לחניה פרטית מבטיח יתרונות רבים כגון:

הגנה מעולה מפני קרינת השמש.

הגנה חשובה על הרכב מפני גשמים, ברד ופגעי מזג אויר נוספים.
הגנה על הרכב מפני לכלוכים הנישאים באוויר, לרבות עלים ואבק.
הגנה מפני לשלשת יונים וזיהומים אחרים.
יציאה נוחה מהרכב בכל תנאי מזג האוויר.
פריקה והעמסה נוחה גם כאשר יורד גשם או כשהשמש קופחת מעל.
עיצוב אלגנטי התורם לעלייה בשווי הנכס.
שמירה על ניקיון הרכב.

פתרון הצללה מומלץ להגנה מיטבית על הרכב

סוכך לרכב מיועד לחניה פרטית בבתים, וילות, בעבודה ועוד. זהו פתרון פשוט יחסית להגנה על הרכב הפרטי או רכב מהעבודה, ובמחיר משתלם ושווה לכל כיס זוכים לפתרון הצללה עמיד ואיכותי בעיצוב מרהיב לבחירה. יש מגוון פתרונות הצללה לחניה פרטית, אך סוכך קבוע לרכב נחשב לפתרון המועדף בגלל העמידות הגבוהה גם כאשר רוחות עזות מנשבות בחוץ.

את הסוכך לחניה אפשר להתקין בשיטות שונות, בהתאם לתנאי השטח ומיקום החניה ליד הבית. את הסוכך לחניה ניתן לייצר בכל גודל ומחומרי גלם שונים, בדרך כלל מייצרים את שלד המבנה ממתכת מגולוונת, מאלומיניום חזק, מברזל, מפוליקרבונט או מעץ. את השלד של הסוכך אפשר לצבוע בתנור או בשיטה אחרת, בהתאם לחומרי הגלם. חשוב להחליט מראש האם מעוניינים בסוכך קבוע או בקירוי נפתח. יש מגוון גוונים לבחירה לכן אפשרויות העיצוב הן רבות ואפשר להתאים את עיצוב הסוכך לחזית המבנה ולקונספט העיצוב הכללי.
הגג של הסוכך מיוצר לרוב מ-PVC קשיח ומעט גמיש, אפשר להתקין גם גג רעפים, גגון מפרספקס (זכוכית אקרילית) או לייצר סוכך עם גג מחומרים טבעיים כמו עץ, במבוק וכדומה.

אישורים להתקנת סוכך לחניה

עד לפני מספר שנים כל אדם שתכנן להתקין סוכך לחניה נאלץ להגיש תכנית מסודרת ומפורטת לוועדת התכנון והבנייה ברשות המקומית, ולרוב זמן ההמתנה היה ארוך עד לקבלת היתר הבנייה. בעקבות הרפורמה בשנת 2014, כיום ברוב המקרים אין צורך להמתין להיתר בנייה, אך יש לתכנן את הסוכך בהתאם לתכנית המתאר, זכויות בנייה ותקנות התכנון והבנייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ביטקוין ואת'ריום

ביטקוין ואת'ריום – מה ההבדלים ובמי כדאי להשקיע