יום רביעי , ינואר 16 2019
דף הבית / מרקדנית לקצינה

מרקדנית לקצינה

סג"ם שקד סולמי מקריית אונו, סיימה קורס קציני חי"ר בבה"ד 1, אחרי שירות קרבי בגדוד קרקל. מעבר לאהבה לצבא ולמדינה, שקד רוקדת כבר 12 שנים באופן מקצועי

חיילת מצטיינת קריית אונו

ההשלמה הקרבית של קורס קציני החי"ר בבה"ד 1, הסתיימה, בין צוערי גדוד "גפן" עמדה על רחבת המסדרים גם סג"ם שקד סולמי מקריית אונו. בראיון לאתר החדשות אונו NEWS  מספרת שקד  -"היה לי חשוב לשרת בתפקיד קרבי, ובמיוחד בגדודים המעורבים, אני רואה את עבודתנו כחשובה ביותר בהגנה על הגבולות".  היא התגייסה במרץ 2015 לגדוד קרקל. ומאחר ויש פרופיל רפואי נמוך יחסית, נאבקה על מנת להעלות אותו לפרופיל בו תוכל לשרת בתפקיד קרבי. כבר בשלב מוקדם בהכשרתה ראו מפקדיה כי היא מיועדת לפיקוד ולכן עם סיום מסלול ההכשרה בגדוד קרקל יצאה לקורס מ"כים.

היא מספרת: "בקורס המ"כים למדתי הרבה ורכשתי כלים פיקודיים, כשחזרתי מהקורס פיקדתי על בני המחזור של במהלך הביטחון השוטף אותו מבצע הגדוד בחטיבת שגיא". מכאן היה ברור שעליה להמשיך במסלול הפיקודי ולצאת לקורס קצינים, היא מתארת את החוויה המיוחדת: "קורס הקצינים היה מאוד אינטנסיבי ומשמעותי עבורי, אני מרגישה שהיום אני מוכנה להוביל את המחלקה לדברים טובים ואני יודעת שאעשה כמיטב יכולתי לתרום ככל האפשר בשירותי".

סג"ם שקד סולמי מקיית אונו.
בנוסף לחלום לשירות צבאי משמעותי לשקד יש תחביב נוסף- היא רקדה באופן מקצועי במשך 12 שנים ובמסגרת כך הופיעה רבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

יהוד מונוסון

האם ניסו לסחוט ולאיים על חבר מועצה ביהוד מונוסון