יום שני , נובמבר 19 2018
דף הבית / חדשות קריית אונו / מקומי / תושבי קריית אונו מרוצים

תושבי קריית אונו מרוצים

במסיבת עיתונאים שקיימה עיריית קריית אונו הוצג סקר דעת קהל שערכה "שווקים פנורמה" בראשות מר יוסי ודנה.62% מהתושבים מאמינים שהעיר שלהם משגשגת

סקר דעת קהל עיריית קרית אונו - למסיבת עיתונאים כולל תקציר מנהלים 2

על פי ממצאי סקר דעת קהל שנערך על ידי "שווקים פנורמה" בהנהלת מר יוסי ודנה עולה כי: 88% מתושבי קריית אונו ימליצו לבני משפחתם ולחבריהם לגור בקריית אונו 62% מהתושבים מאמינים שהעיר שלהם משגשגת (רק 9% חושבים שהיא בנסיגה) מערכת החינוך, המתנ"ס, שיפור פני העיר והמוקד העירוני זוכים לציונים טובים

לתוצאות הסקר המלא לחצו על הקישור – סקר דעת קהל עיריית קרית אונו – למסיבת עיתונאים כולל תקציר מנהלים 2

על פי ממצאי הסקר עולה כי תושבי קריית אונו מרוצים מהחיים בעיר, משירותי העירייה ומתפקוד מחלקות העירייה. התושבים מאמינים שהעיר שלהם משגשגת וימליצו לחבריהם ולבני משחתם לגור בעיר. בצד החובה, יש לתושבים ביקורת על פקקי התנועה והחנייה וכן על היעדר שירותי תרבות מספיקים.

ראש עיריית קריית אונו, ישראל גל: "סקר דעת קהל הוא כלי חשוב בתכנון מדיניות עירונית. אסור לנו לסמוך על תחושות בטן. שימחה אותי מאד העובדה ש 88% מהתושבים ימליצו לחבריהם או לבני משפחתם לגור בקריית אונו. אין עדות טובה מזו לשביעות הרצון של התושבים גם אל מול אלטרנטיבות באזור. אני גאה בכך ש 62% חושבים שהעיר שלנו היא משגשגת ורק 9% חושבים שהיא נסוגה לאחור. מערכת החינוך שלנו היא הטובה במדינה ואנחנו נמשיך להשקיע בה ואף לשפר אותה".

ראש העיר הוסיף ואמר: "למרות שהממצאים טובים מאד, אנחנו לא מתבשמים. מטרת הסקר הזה היא לקבל משוב שיהפוך לכלי עבודה לטיפול בחולשות ובבעיות ולשפר את השירות לתושב. אני ער לכך שכמעט מחצית מהתושבים מעדיפים שנישאר עיר קטנה ואינטימית, אבל זה בלתי אפשרי. החוכמה היא ליצור פיתוח חכם ורגיש שיחדש את מרכז העיר, ישמור על צעירים ויאפשר להם מגורים ובאותה עת ישמור על האוכלוסייה הוותיקה וכל זה, תוך יצירת מקורות הכנסה מבנייה למסחר ולעסקים. על זה אני שוקד. תפקידנו כמשרתי ציבור הוא לקבל מחמאות בצניעות ולהבין שזהו תפקידנו ולהתייחס לביקורת ברצינות המרבית על מנת להכיר, להבין ולשרת את התושבים טוב יותר".

"יש נושאים שאנחנו יכולים להתמודד איתם ולשפר אותם, חינוך, שירות לתושב, שיפור פני העיר, הרחבת שירותי המתנ"ס וכיו"ב. יש נושאים שהם בעיות "כרוניות" שנמשכות שנים רבות: ביום שנצליח להביא להקמת היכל תרבות נפתור את תחושת החוסר של חיי התרבות בעיר. לעומת זאת, הטיפול בעומסי התנועה הוא ארוך טווח ותלוי במידה רבה מאד במשרדי הממשלה. אבל אנחנו לא מרימים ידיים ומנסים להביא להישגים גם בתחום הזה". סיכם ראש העיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פתיחת שנה בצוללת האדומה

לצלול אל הצלילים – צוללת אדומה פותחת שנה

הייתה זו יריית הפתיחה, שנייה במספרה, לפעילות השנתית של "הצוללת האדומה".  לאחר שהאירוע הפותח התקיים …