יום רביעי , נובמבר 21 2018
דף הבית / יהוד מונסון / יהוד מונוסון: סדנת סטיילינג ואופנה לנשים

יהוד מונוסון: סדנת סטיילינג ואופנה לנשים

בשבוע שעבר, הגיעה לסיומה סדנת הסטיילינג שארגנו באגף לשירותים חברתיים בעיריית יהוד בניהולה של מיכל קדש. בסדנא השתתפו נשים בגילאים 30-70, חלקן פעילות בארגוני התנדבות בעיר 

סדנת סטיילינג נשות יהוד מונוסון

במהלך הסדנא עברו הנשים קורסים בנושאים שונים בתחום הסטיילינג, וביניהם: לימוד גזרות, איך להרגיש יפה גם במידה 46, איך להביע את עצמנו דרך לבוש, צבע, הדפס ופריטים ועוד. סדנת הסטיילינג היא יריית פתיחה ודוגמא לאירוע בו עיריית יהוד-מונוסון מעשירה את המתנדבים מחד ומקדמת את נושא ההתנדבות מאידך.
לכתבות נוספות:
בכירה נוספת מתפטרת מעיריית יהוד
אנשי השבוע – שלומי המצטיין של מפקד חיל האוויר

ליאור אלון-מור, מנחת הסדנא ציינה כי: "רושם ראשוני קשה מאוד לשנות ולעיתים הרושם שלנו לא משקף את מי שאנחנו באמת, החוץ לא תואם את הפנים. לכן, בסדנא עברנו תהליך בהגדרת  מי אנחנו, מה אנחנו רוצות לשדר ואיך".

הקורס נעשה בשיתוף פעולה עם חנות "בגד לי" המנוהלת על ידי פולט דלח ומתנדבות מסורות נוספות. בחנות ניתן לרכוש בגדים ופריטים יד שנייה במחירים סמליים. כל הרווחים ממכירת הבגדים מועברים למשפחות נזקקות, כך אפשר ליהנות מרכישת בגדים ומתרומה לקהילה. ישנם מתנדבים רבים בעיר הפועלים למען הקהילה, הם פועלים בקבוצה אשר נותנת להם כוח ומגובים ע"י מחלקת משאבי קהילה. מזל נחום, רכזת יחידת ההתנדבות העירונית מספרת " זהו תהליך שבו הנשים מקבלות כלים בסטיילינג ולאחר מכן תורמות ומארגנות תצוגת אופנה קהילתית.

לכבוד סיום הסדנה, תתקיים ב-1/2/2018 בערב במועדון "ביתנו" ברח' טננבאום שביהוד-מונוסון, תצוגת אופנה חגיגית, במהלכה יעלו על המסלול נשות העיר כשהן מיישמות את הכלים שרכשו במהלך חודשי הסדנא. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בלאק פרידיי מבצעים בקעת אונו

BLACK FRIDAY – חגיגת מבצעים מקומית