יום שלישי , נובמבר 20 2018
דף הבית / חדשות קריית אונו / נדל"ן / הוועדה המקומית אישרה הקמת בניין משרדים

הוועדה המקומית אישרה הקמת בניין משרדים

בסמוך לצומת סביון תופקד בימים הקרובים תוכנית גדולה שכוללת מתחם תעסוקה ומסחר בהיקף של מאות אלפים של מטרים

המבנה הראשון באזור התעסוקה בצפון קריית אונו. הדמייה

כחלק ממדיניות עיריית קריית אונו לקדם בניית אזורי תעסוקה ומסחר בעיר, שבהכרח תגרום להגדלת ההכנסה מארנונה עסקית, קודמו בתקופה האחרונה מספר פרוייקטים של תעסוקה ומסחר בעיר. בפרוייקט המצוי בצפון העיר, בקרבת שכונת פסגת אונו, אושרה תוכנית עיצוב אדריכלי שמטרתה להביא לכך שהפיתוח יהיה אחיד וברמה גבוהה, עם חומרי הגמר אחידים וזאת כדי שתהיה אחידות בחזיתות הבניינים ובפיתוח במתחם.

מתחם נוסף שהבנייה בו הולכת ומסתיימת והשוכרים בו יוכלו להיכנס למשרדיהם בחודשים הקרובים הוא המגדל המזרחי של קניון קריית אונו. מדובר בתוספת של 6,000 מ"ר משרדים ו-1,200 מ"ר שטחי מסחר, שמתווספים לקניון קריית אונו ולמגדל המשרדים המערבי, שמלבד הכנסות מארנונה מסחרית, יאפשרו לרבים מתושבי העיר לעבוד בה, ממש ליד הבית.

היתרונות הקיימים באזורי התעסוקה בקריית אונו מתמקדים הן בקרבה לצירי תנועה מרכזיים, כביש 4 וכביש 6, המאפשרים נגישות תחבורתית קלה ומהירה לתל אביב וגם לירושלים, לנתב"ג, לצפון הארץ ולדרומה באמצעות מחלף אונו המצוי ממש ליד אזורי התעסוקה בעיר. יתרון נוסף לכל שוכר יהיה האפשרות להיכנס לנכס המושכר מבלי לבצע התאמות ושינויים, כפי שייאלץ לעשות במבנה קיים, אלא לתכנן את משרדיו בבניינים החדשים לפי רצונו. תושבי קריית אונו וישובי בקעת אונו נמנים על העשירונים הגבוהים והאטרקטיביות הנדל"נית העסקית והמסחרית של קריית אונו והפוטנציאל העסקי הטמון בה הוכחו, כאשר חברת "אמות", בעלת קניון קריית אונו, העדיפה לאכלס את המגדל המזרחי הנבנה עתה, במשרדים להשכרה ולא בדירות למכירה.

ישראל גל ראש העיר קריית אונו מסר: "מאז שנבחרתי לראשות העיר, אני פועל למען הקמת מתחמי תעסוקה ומסחר בעיר, על מנת שנוכל לגבות את הארנונה המסחרית שהעיר שלנו צריכה כל-כך. זאת כדי שאנחנו, בעירייה, נוכל להמשיך ולשפר את איכות השירותים לילדי ותושבי קריית אונו. הבקשה שאישרנו, להקמת בניין משרדים בחלק הצפון מזרחי של העיר, הינו הסנונית הראשונה באזור התעסוקה של פסגת אונו. סנונית המבשרת את המגמה שאנחנו מובילים בנחישות בשנים האחרונות: תושבי קריית אונו שאוהבים לגור כאן, יוכלו גם לבלות לקנות ולעבוד כאן! בתקופה הקרובה אנו מתכננים להפקיד את התוכנית הגדולה של צומת סביון, שם עתיד לקום מתחם המסחר, התעסוקה והבילויים הגדול באזור, ה"סיטי" של בקעת אונו. כך יורחבו האפשרויות ליהנות מחיי תרבות, בילוי ופנאי ממש כאן ליד הבית."

ליאת ארבל, חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק קידום אזורי תעסוקה: קידום אזורי תעסוקה הוא החמצן הכלכלי העתידי של העיר ויש להם חשיבות גדולה מאוד. תיק קידום אזורי תעסוקה הינו תיק חדש ויש בכך אמירה בדבר חשיבות הנושא, הן בהיבט הכלכלי של הארנונה העסקית והן מבחינת אפשרויות התעסוקה והבילוי של תושבי העיר. הנהלת העיר נחושה לקדם את הנושא וזוהי רק סנונית ראשונה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פינוי-בינוי בקריית אונו: תוכניות ל-1,620

ערך הדירות בקריית אונו עלה ב10% בחצי השנה האחרונה

מחירי דירות  בבקעת אונו: האם ערך הדירה שלכם עלה או ירד בשנה האחרונה? אתר ynet …