יום רביעי , נובמבר 21 2018
דף הבית / חדשות גני תקווה / מקומי / כנס נשים גני תקווה – רצות לפולטיקה המקומית

כנס נשים גני תקווה – רצות לפולטיקה המקומית

שלוש נשים הכריזו בכנס נשים בגני תקווה כי ירוצו לראשות ערים בבחירות הקרובות. ליזי דלריצ'ה, ראש מועצת גני תקווה הכריזה שתלווה אישית כל מועמדת שתגיע אליה

נשים בגני תקווה

ליזי דלריצ'ה, ראש המועצה המקומית גני תקווה ויו"ר הוועדה לקידום נשים בשלטון המקומי פועלת ומובילה בשנים האחרונות את נושא קידום הנשים בתחום המוניציפלי ובשלטון המקומי. דלריצ'ה מזמינה נשים הרוצות להשתלב בתחום הפוליטי להגיע אליה לפגישה אישית ואף תלווה אותן במסע הבחירות. שלוש נשים מובילות הכריזו על התמודדות לראשות חולון, הוד השרון וחוף הכרמל במהלך כנס נשים בגני תקווה.

לכתבות נוספות:
אנשי השבוע: יריד חברתי מעגל נשים גני תקווה
פרסום ראשון – 22 דירות במחיר למשתכן בגני תקווה

כנס נשים בגני תקווה
צילום ארכיון – אביגיל עוזי

בהודעה שנשלחה לאתר אונו ניוז מטעם משרד יחסי הציבור של מועצת גני תקווה נמסר: ליזי דלריצ'ה, ראש המועצה המקומית גני תקווה ויו"ר הוועדה לשוויון מגדרי בשלטון המקומי: "בחודשים האחרונים לקחתי על עצמי משימה ללוות ולתמוך אישית ומקצועית בכל אישה ראויה שתבחר להתמודד לראשות העיר שלה. מאז שהכרזתי על כך במאמר בישראל היום וקראתי לנשים לפנות אליי – הגיעו נשים רבות וביקשו את תמיכתי. הבנתי שיש לנו סיכוי אמיתי לשנות את המאזן בתחום המוניציפלי, לקדם נשים איכותיות וחזקות לתפקידים בכירים בשלטון המקומי ובמדינה בכלל. יש פחד בקרב נשים רבות להיכנס לעולם הזה, שהתדמית שדבקה בו לאורך השנים היא תדמית בעייתית ומושחתת ותפקיד קשה ומאתגר. יש וואקום גדול שתפקיד נשים אלו הוא למלא אותו. המדינה שלנו צמאה לשורה של מנהיגות חזקות שיובילו את השלטון המקומי.
היום קיימות רק שש ראשי רשויות נשים מתוך 256 הרשויות במדינת ישראל, נתון מביך ותעודת עניות לישראל. אני החלטתי שאני מתגייסת, לצד מנהיגות נוספות במדינה, כדי לשנות את המצב ולהצעיד אותנו קדימה אל העתיד שבו אחוז הנשים בשלטון המקומי יגדל משמעותית. נשים יקרות, שנת 2018 הולכת להיות ההזדמנות הגדולה שלנו לקחת את מה ששלנו, להוביל בשטח המוניציפלי ולרשת את האחוזים שלנו בשלטון המקומי. שילוב נשים בעמדות מפתח בישראל זו משימה לאומית. עלינו לפעול למען שוויון, פה יותר מכל מקום אחר, במקום שנוגע לחיים של כולנו.
היום הגיעו נשים מדהימות להכריז על המועמדות שלהן לראשות העיר שלהן פה בכנס הנשים של גני תקווה, גם במהלך הזה יש משהו כל כך מיוחד ויוצא דופן – ההתאחדות להכריז יחד, ככוח נשי חזק, יש בזה מסר גדול מאוד לנשים רבות ברחבי הארץ ולתושבי ישראל בכלל. אני שמחה וגאה שיפעת, קרן ורותם החליטו להכריז על מועמדותן אצלי במועצה, במקום שבו הכוח הנשי והשוויון המגדרי הם ערכים הנטועים חזק באדמה. שלוש הנשים האלו, בעלות רקורד עשייה יוצא מן הכלל ואני בטוחה שהן ינהיגו את הערים שלהן לעתיד חדש, ויצעידו את המדינה שלנו למחוזות אחרים"
כנס נשים בגני תקווה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מרכז החדשנות- מיתר

גני תקווה – מפתחים פתרונות טכנולוגיים בתיכון מיתר

דר' קרן רז נצר, מנהלת התיכון, בשיתוף עם דר' מיה ויזל, דר' נטלי בלוך ודר' …