יום רביעי , נובמבר 21 2018
דף הבית / חדשות גני תקווה / חינוך / וועדת היגוי מיוחדת לתיכון החדש בגני תקווה

וועדת היגוי מיוחדת לתיכון החדש בגני תקווה

לאחרונה פורסם מכרז להקמת התיכון הראשון בגני תקווה, בנייה אשר תחל בשבועות הקרובים. בשבוע שעבר הגיעו 11 קבלנים לסיור קבלנים באתר הבנייה של התיכון, בטרם יציעו הצעתם למכרז הבנייה

דלית שטואבר בגני תקווה

בימים אלו יוצאת לדרכה וועדת היגוי מיוחדת במינה אשר תעסוק במגוון נושאים  הקשורים לתהליך בניית התיכון הראשון בגני תקווה.

השבוע נפגשה ראש המועצה, הגב' ליזי דלריצ'ה עם הגב' דלית שטאובר, מנכ"לית משרד החינוך לשעבר וכיום – מנהלת ומלווה פרויקטים של אסטרטגיה חינוכית, אשר תלווה באופן אישי את תכנית הפדגוגיה של התיכון יחד עם הצוות החינוכי של המועצה.

וועדת היגוי עם דלית שטואבר עבור תיכון החדש בגני תקווה

כחלק מתוכנית אסטרטגית לייצב את גני תקווה כישוב מוביל, חדשני ופורץ דרך בתחום החינוך, תוך שישמש מודל לחדשנות ויצירתיות, החליטה ראש המועצה לקיים תהליך של התחדשות חינוכית. התהליך ייחל משלב גני הילדים ועד לתלמידי התיכון כרצף חינוכי, תוך שהתכנית החינוכית החדשה תתאים עצמה לשינויים ולתהליכים המאפיינים את המאה ה- 21.

את התכנית תלווה שטאובר יחד עם ראש מועצת גני תקווה, הגב' ליזי דלריצ'ה, מפקחת משרד החינוך – נורית בר יוסף, פרידה דרוק – יועצת ארגונית בחינוך, מנהלת אגף החינוך – רות שמואל ומנהלת מחלקת גני הילדים – נילי קיסוס. לשם גיבוש החזון דרך נקודת מבט יישובית, ועל מנת שהתיכון הראשון ביישוב יהיה כל מה שהישוב חלם עליו, החליטה ראש המועצה על  הקמת וועדת היגוי אשר תעסוק במספר נושאים, כגון:

  1. בחירת שם
  2. בחירת לוגו בית הספר
  3. שיתוף תלמידי חטיבת הביניים בהליכי התכנון העיצוב והבנייה, למן השלבים הראשונים.
  4. שמירה על רצף חינוכי בישוב מגן הילדים ועד התיכון.

בוועדת ההיגוי ייקחו חלק תושבים, תלמידי חטיבת הביניים, מורים ומנהלים, אשר מעוניינים יחד עם צוותי המועצה לתרום לתהליך של גיבוש חזון משותף לתיכון.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מיזם המייקטק בגני תקווה

גני תקווה: מיזם המייקטק יוצא לדרך

מיזם המייקטק מאפשר התנסות בטכנולוגיות חדשות עבור ילדים ובני נוער. המיזם מוכיח שהספרייה הציבורית בגני …