יום שלישי , נובמבר 20 2018
דף הבית / גני תקווה: מחבקים את חיילי הצנחנים 

גני תקווה: מחבקים את חיילי הצנחנים 

יום כיף לחיילי הצנחנים, התקיים היום, ביוזמת  מעגל נשים גני תקווה. 80 ארגזים עם כל טוב נאספו על ידי ילדי הישוב ללוחמי הצנחנים.

מעגל נשים גני תקווה

חברות מעגל נשים גני תקווה נערכו ואספו משלוחי מנות מכל ילדי הישוב, ומכל בתי הספר והגנים. מבצע האיסוף שנערך במשך כשבוע וחצי, שבמהלכו נאספו יותר מ 80 ארגזים מלאים בחטיפים, במתוקים, בציורים ובברכות לחיילים. חיילי הצנחנים הגיעו להודות לילדים, על משלוח המנות הגדול והמושקע שהגיע מהם.מעגל נשים גני תקווה

לירון דניאל, יו"ר ומקימת מעגל נשים גני תקווה: "המעגל קיים בקושי שנה, ובעמותה חברות כ- 40 מתנדבות, שמטרתן להניע את הקהילה לעשייה ומעשים טובים. זה האירוע הראשון שבו אנחנו מגייסות את כל הקהילה בצורה שכזאת. בעזרת הרבה תורמים ואנשים טובים הצלחנו לפנק את החיילים לאורך כל היום. החגיגה ביישוב הייתה גדולה. החיילים ביקרו בגנים ובתי הספר, והילדים הרעיפו עליהם אהבה גדולה, הסתכלו בהערצה חיבקו ושאלו שאלות את החיילים.
מעגל נשים גני תקווה
מעגל נשים גני תקווה מה מה האירועים הבאים שהמעגל מתכנן?
"אנחנו מלוות בנות מקידום נוער, ומנסות לגרום להם לעמוד ביעדים הישגים להתקדמותן בחברה. אנחנו מכינות  להן אירוע שיא שיכלול יום פינוק בבית מלון שיעמדו בהתחייבויות שלהן. כמובן בקיץ יריד למימון ילקוטים לכיתות א' למשפחות רווחה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

קהילה מבשלת

אנשי השבוע: קהילה מבשלת – מתנדבים בקריית אונו מבשלים עבור קשישים

פרויקט חדש יצא לדרך בקריית אונו לפני כשלושה חודשים, "קהילה מבשלת" שמו. הפרויקט החברתי-קהילתי שם …