יום רביעי , נובמבר 21 2018
דף הבית / חדשות אור יהודה / מקומי / אור יהודה:יום האישה הבינלאומי עם מיקי וניקי

אור יהודה:יום האישה הבינלאומי עם מיקי וניקי

 בסוף השבוע שעבר חגגו בהיכל התרבות באור יהודה את יום האישה הבינלאומי באירוע סטנדאפ של העצמה נשית בכיכובם של מיקי קם וניקי גולדשטיין.

מיקי וניקי באור יהודה

בערב שכולו העצמה נשית, נאמה ראש העיר, ליאת שוחט: "אין שום סיבה שאם נרצה להקים משפחה, נצטרך לוותר על קריירה, לימודים או זמן אישי לעצמנו. מהניסיון האישי שלי אני יודעת להעיד שזה לא פשוט, אבל זה בהחלט אפשרי"

לכתבות נוספות:
לקראת יום האישה – כמה נשים מכהנות במועצה
נשות קריית אונו חוגגות את יום האישה הבינלאומי
מיקי וניקי באור יהודה
אירוע לציון יום האישה הבינלאומי נערך בשבוע שעבר בהיכל התרבות באור יהודה. האירוע הופק על ידי מירה קהלני, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה וחנה פיזואטי-יוסף מנהלת היכל התרבות, בשיתוף נשים מתנדבות ממועצת הנשים העירונית, סימה דאון ועדנה קוריאט. באירוע,  בו השתתפו 450 נשים מהעיר, כיבדה בנוכחותה ראש העיר ליאת שוחט, שניצלה את ההזדמנות כדי להעביר מסר של העצמה נשית ליושבות בקהל.

מיקי וניקי באור יהודה

קהלני בדבריה עודדה את הנשים בקהל לפתח עצמאות כלכלית לצד פיתוח אישי באמצעות השכלה גבוהה וקורסים להעצמה אישית. אחריה עלתה ראש העיר ליאת שוחט והעבירה לנשים מסר ברור: "נשים מלאות ביטחון, בעלות משפחה וקריירה, תחומי עניין ופנאי הן מסר חברתי חי וקיים שאפשר גם וגם וגם, ואין שום סיבה שאם נרצה להקים משפחה, נצטרך לוותר על קריירה, לימודים או זמן אישי לעצמנו. מהניסיון האישי שלי אני יודעת להעיד שזה לא פשוט, אבל אני חוזרת ומדגישה – זה אפשרי".

לאחר דברי הפתיחה החלה הופעת סטנד-אפ של האמנים מיקי קם וניקי גולדטשיין, שעסקה בהעצמה נשית באמצעות הצגה הומוריסטית של סיטואציות קומיות מחיי היום יום של נשים. האמנים התבדחו על הקושי שבניהול זוגיות והורות לצד פיתוח קריירה, במציאות הבלתי אפשרית כמעט שיש לנשים כיום. בסיום האירוע חולק שי אישי לכל אישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

נוי טוטנגי

הדוכן הראשון שלי – הצצה לדוכן הסופגניות של נוי

בשבוע שעבר פתחה נוי את דוכן הסופגניות הראשון שלה במתחם שרונה שבתל אביב. אז איך …