יום שני , נובמבר 19 2018
דף הבית / חדשות חמות / אור יהודה – נעה קון בר, חזי שירי ושלו נאווי קיבלו הוקרה על הצטיינותם

אור יהודה – נעה קון בר, חזי שירי ושלו נאווי קיבלו הוקרה על הצטיינותם

השלושה זכו בתעודות הוקרה במסגרת טקס הפעיל המצטיין שמקיים מחוז ת"א במנהל חברה ונוער במשרד החינוך. ליאת שוחט, ראש העיר: "אין גאה ממני לראות את בני הנוער באור יהודה פעילים ומעורבים בחיי הקהילה"

הפעיל המצטיין שמקיים מחוז ת"א במנהל חברה ונוער במשרד החינוך

שלושה בני נוער מאור יהודה זכו בשבוע שעבר בהוקרה על הפעילות החברתית בשנה האחרונה, זאת במסגרת טקס הפעיל המצטיין שמקיים מחוז ת"א במנהל חברה ונוער במשרד החינוך. באירוע, שנערך בתיאטרון חולון בהשתתפות ראש העיר, ליאת שוחט, זכתה נעה קון בר מתיכון יובלים כמצטיינת מחוזית, חזי שירי, אף הוא מתיכון יובלים, זכה בתעודת הערכה, ושלו נאווי, תלמיד בית אקשטיין, זכה אף הוא בתעודת הערכה.

נעה קון בר פעילה בתנועת הנוער העובד והלומד, במועצת התלמידים הבית ספרית ובתנועת אחרי. "יש בה אהבה גדולה לתנועה ולנעשה בה", כתבה ועדת הפרס. "נועה מתנדבת לכל משימה, עושה הכול ב'ראש גדול' בהתמדה ובנחישות, וניתן לסמוך עליה בכל משימה מכיוון שהיא פועלת תמיד באחריות".

חזי שירי, שזכה בתעודת הערכה, פעיל במגן דוד אדום, ובמהלך התנסותו, עבר קורס מגישי עזרה ראשונה וקורס חונכים, וסיים את הכשרתו בהצטיינות יתרה. "לאחר סיום הקורס חזי פעל במוטיבציה רבה ונבחר על ידי מתנדבי התחנה לכהן במזכירות התחנה. הוא הוכיח במהלך השנים את בגרותו, מסירותו, קור הרוח ואצילות הנפש הנדרשת מכל עובד במערכת הבריאות הציבורית. הוא משמש דוגמה ומופת למתנדבים, לעובדים ולציבור כולו".

הפעיל המצטיין שמקיים מחוז ת"א במנהל חברה ונוער במשרד החינו
טקס ההוקרה באור יהודה

 

שלו נאווי פעיל במסגרת תנועת הנוער העובד והלומד, במועדון הנוער איילת השחר ובמועצת הנוער של המועדון הוא מכהן כיו"ר המועצה. כמו כן, השנה הוא הצטרף לפעילות במסגרת תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" שהחלה לפעול בעיר וכיום הוא משמש כרכז בתנועה וכחלק מצוות הרכזים הצעירים והצוות המוביל. "אין ספק ששלו הוא איש של עשייה ברוכה למען הסובבים אותו", סיכמה ועדת הפרס.

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת בגאווה: "זה משמח אותי לראות את בני הנוער מעורבים בחיי הקהילה בעיר, לעיתים אף במספר תחומים, ואין ספק ששלושת הזוכים, נעה, חזי ושלו מהווים מודל לחיקוי עבור בני נוער נוספים וראויים להערכה רבה. אור יהודה היא קהילה חמה ומחבקת ואין גאה ממני לראות אותם מקבלים הוקרה על עשייתם למען החברה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מסיבת נצחון- ישראל גל

חגיגות הניצחון של ישראל גל

באירוע, בהשתתפות אבי גבאי יו"ר מפלגת העבודה, עלו לבמה חברי הרשימה המאוחדת – ישראל גל …