יום רביעי , פברואר 20 2019
דף הבית / הכי מומלצים / וטרינרים מומלצים בקריית אונו

וטרינרים מומלצים בקריית אונו

גרים בקריית אונו ויש בבעלותכם לפחות בעל חיים אחד? אתם חייבים לקרוא את הכתבה הזאת.

וטרינר באמצע בדיקה
וטרינר באמצע בדיקה

כשהחבר הכי טוב שלנו על 4 לא מרגיש טוב או נפצע אנו נרצה אך ורק את הטיפול הטוב ביותר בשבילו. בדיוק מהסיבה הזאת קיבצנו לכם את מיטב הוטרינרים בקריית אונו. כי לכל בעל חיים מגיע טיפול מסור, טוב ובלי פשרות.

חברים מרפאות וטרינריות

"טוב שיש חברים" המשפט שכל בעלים של בעל חיים יוצא איתו מהמרפאה. הבית השני של החיות בקריית אונו. תמיד יש אוזן קשבת מכל עובדי המרפאה, טיפול רפואי מקצועי מאוד ורצון לעזור תמיד. צוות שבהחלט רואים ישר שאוהב בעלי חיים ואוהב לעזור להם ולהדריך ואת הבעלים שלהם בכל עניין.

כתובת: ירושלים 4, קריית אונו
שעות פעילות: ימים א'-ה': 9:00-20:00
יום ו': 9:00-13:30

כלב בטיפול
כלב בטיפול

 ד"ר אורית תדמור

תדמור זוהי רשת של מרפאות לבעלי חיים שמונה עוד שני סניפים חוץ מבקריית אונו. הרשת מנוהלת על ידי ד"ר אורית שהיא וטרינרית מומחית בעלת ניסיון רב ויכולות גבוהות. המרפאות עומדות כיום בחוד החנית בתחום בישראל, וזאת עקב השילוב בין כוח אדם מיומן, ציוד חדיש ושירות אדיב. במרפאות של ד"ר אורית ניתן לקבל טיפולים רפואיים כגון עיקור וסירוס כלבים וחתולים, ניתוחים אורטופדים המבוצעים בעזרת ציוד מתקדם, בדיקות דם באמצעות ציוד מעבדה משוכלל, טיפולי חירום, טיפולי רפואה משלימה, טיפולים קוסמטיים כדוגמת תספורות ועוד.

כתובת: הכלנית 7, קריית אונו
שעות פעילות: ימים א'-ה': 9:00-12:00 ו- 17:00-20:00
יום ו': 9:00-14:00

חתול
חתול

מרכז וטרינרי ד"ר שגיא vet care

המרכז אשר הוקם על ידי ד"ר שגיא, בוגר תואר וטרינר D.V.M מטעם האוניברסיטה העברית, משתמש בטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפול בבעלי חיים, בין היתר גם המרפאה הראשונה בארץ להשתמש במכשיר לייזר קר לטיפול במגוון בעיות כגון בעיות מפרקים ניווניות, טיפולים ושיקום לאחר ניתוחים, טיפולים להחלמת פצעים ועוד מגוון שימושים רבים. צוות מקצועי ואכפתי שדואג לבעלי החיים ואוהב אותם.

כתובת: מרזוק ועזר 7, קריית אונו
שעות פעילות: פתוח תמיד

וטרינרית בוחנת חתול
וטרינרית בוחנת חתול

ד"ר סיניבר

ד"ר סיניבר משלבת את הידע של הרפואה הקונבנציונלית עם הידע של הרפואה המשלימה, כדי להעניק לחיות שמגיעות אלי את הטיפול הטוב ביותר. מרפאה קצת שונה, לצד כל הציוד הרגיל והמכשור הרפואי הקונבנציונלי עושה ד"ר סיניבר גם רפואה משלימה כמו דיקור סיני. במרפאה הזאת מקבלים את הטוב משני העולמות.

כתובת: הקשת 2, קריית אונו
שעות פעילות: ימים א'-ה' 9:00-13:00 ו- 16:00-19:30

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

המסעדות הכשרות המומלצות ביותר באור יהודה